O Nas

Firma Delta System działa na rynku branży informatycznej od 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego, zakładaniem sieci komputerowych, sprzedażą i obsługą oprogramowania, ale przede wszystkim świadczymy usługi informatyczne dla firm, organizacji i osób prywatnych.
 
Celem naszej firmy jest usatysfakcjonowanie Klienta korzystającego z naszych usług i zapewnienie pełnej gamy nowatorskich rozwiązań. Staramy się zapewnić kompleksową obsługę każdego Klienta i wykraczając poza jego oczekiwania, proponować nowe technologie.
 
Zapewniamy dobre zaopatrzenie i jego ciągłość, sprawność dostaw, najwyższej jakości usługi, pełną gamę nowoczesnych technologii oraz konkurencyjne ceny połączone z dogodnymi warunkami płatności oraz możliwością skorzystania z bogatej oferty kredytowej i leasingowej.
 
Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte na trudnym rynku w branży informatycznej, sympatyczna obsługa, wiedza merytoryczna i fachowość będą podstawowym argumentem w podjęciu decyzji o współpracy.
Copyright ©2020 Delta System, All Rights Reserved.